HYSTORIE

SME VZNIKLY V ROCE 2001 GDIŽ MATOUŠ KOZELKA (kytari, spěvi, ruchi ) SE UŽ NEMOHL DÍL TRÁPYT PÁČ TO BILO TAK ŽE NĚKDI V TÍ DOBĚ SE V BEDNĚ KOUKAL NA NĚJAKEJ POŘAD VO MUZYCE A PAK HO TO CHITLO PROTOŽE MU BILO JASNÍ ŽE TAKHLE UŽ TO DÁL S NAŠIM BYGBÝTEM NEJDE . PAK VZAL MOBYLA A HÓKNUL PEPANOVY ŽE ZAJDOU NA PYFKA A POKLOBÁSÝ VO NOVÍ KAPELE.

CHLAPY SLOVO DALO SLOVO PADLY PYFKA ŇÁKÍ KONTUŠOFKI ZNÁŠ TO A NA DRUHÍ DEN VLASTNĚ VOLE AŽ NA TŘETÍ PÁČ DRUHEJ DEN SE CHRÁPALO SE ŠLO SKOUŠET VZALI SE STARÍ APARÁTI ZE SOKOLOVNI KERÍ SE POUŽÍVALI NA HODECH A PŘEDTÍM ZA KOMANČŮ VO PRVNÍHO MÁJE

NEJDŘÍVE SE HRÁLI PECKI VOD METLI A KABÁTI ŠLO TO VOLE JAKO PŘES MÁSLO PLNÍ KULTURÁKI NADŠENEJCH CHLAPÚ A ROZVLHLEJCH BUCHET A FAKT SUPR VOBDOBÝ JENOMŽE PAK VOLE CHLAPŮM ZAČALO VADIT ŽE SE JIM SEREME DO BUCHET ZNÁŠ TO VOLE GDIŠ SE SLAVNEJ JAK SE DO TEBE KAŽDEJ SERE TAK PAK TO SKONČILO U PÁR LYSKANCŮ A NACHVÝLI SME TOHO NECHALY

PAK SME SE VOLE PO NĚKOLYKA ODBOJNÍCH PORADÁCH DALY ZASE DOHROMADI NĚKDY VOLE KOLEM PATNÁCTÝHO DUBNA 2004 TO VÝM PÁČ SEM MĚL TEHDI VEJPLATU ZE KTERÍ NA DRUHÍ DEN NEZBILO VOLE ANI HOVNO NO A TEHDI SME SI V KNAJPĚ ŘEKLY ŽE TO ROSTANČÍME VE VELYKÍ DYMENZY A TAK SME ZASE JELY KONCÍKI A ZAČALY VOLE VALYT I NASI SKLADBI A NAŠE SLÁVA SE VRÁTILA DO PŮVODNÍ KOLEJNICE FAKT SUPR CHLAPY!

NO A TAK VOLE CHLAPY JEDEM DOTEĎ A TEŠÍME SE NA VÁS NA KONCÝKU ... JO A VOLE TAKI NA POŘÁDNÍ BUCHTI PÁČ BEZ TĚCH JE BYGBÝT ÚPLNĚ NA ŘYŤ! SERTE NA HYP HOPY! SERTE NA VŠECHNI DYSKO SRÁČE A VOLE TI HEJSKI S TĚCH TELEVYZÍ A RADŠI POŘÁDNĚ ODPORUJTE POCTIVEJ BYGBÝT! AVE!!!